Dne 21. února 2023 (prodlouženě až do 14.4.2023) zahájila společnost GELATOMAT s.r.o., licencovaný výrobce řemeslného gelata a zmrzlinových směsí dle konceptu PURO GELATO, před-sezónní prezentace zmrzlinových strojů (bez-obslužných automatů, jedno-pákových a troj-pákových zmrzlinovačů), řemeslného gelata a zmrzlinových směsí v karlínské provozovně PURO GELATO na adrese: Palác Karlín, Thámova 289/13 vstup z, Křižíkova 186 00 Praha 8.

Řemeslné gelato

Kdo chce dělat to nejlepší gelato, potřebuje ty nejlepší suroviny! Proto řada ingrediencí, které užíváme pro naše vysoce kvalitní výrobky, pochází z našich sadů a keřů nebo od osvědčených a prověřených pěstitelů z regionu a blízkého okolí. Například čerstvá smetana a mléko, které dodávají naší mistrovské vanilce jedinečnou strukturu a zvláštní rozplývavost, nebo ovoce, které dává našemu gelatu přirozenou, nefalšovanou a s námi nezaměnitelnou chuť.

Prémiová točená zmrzlina

PURO EXPRESS je česká, originální, prémiová točená zmrzlina vyvinuta tradiční řemeslnou metodou ve spolupráci se zmrzlinárenským konceptem PURO Gelato a s osobním dohledem majitelky… Ludmily Abrhám.

PURO EXPRESS je vyrobeno z opravdových surovin a je 100% přírodní. Nepoužíváme žádná barviva, chemické stabilizátory a zahušťovadla nebo jakákoliv aromata.

Opravdové ořechy, vanilka a ovoce je tajemství naší výjimečné chuti.


Registrujte se k prezentaci ZDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.