PURO EXPRESS je česká, originální, prémiová točená zmrzlina vyvinuta tradiční řemeslnou metodou ve spolupráci se zmrzlinárenským konceptem PURO Gelato a s osobním dohledem majitelky… Ludmily Abrhám. PURO EXPRESS je vyrobeno z opravdových surovin a je 100% přírodní. Nepoužíváme žádná barviva, chemické stabilizátory a zahušťovadla nebo jakákoliv aromata. Opravdové ořechy, vanilka a ovoce je tajemství naší výjimečné chuti.


Kdo chce dělat tu nejlepší točenou zmrzlinu, potřebuje ty nejlepší suroviny! Proto řada ingrediencí, které užíváme pro naše vysoce kvalitní „PURO“ produkty, pochází pouze od osvědčených a prověřených českých dodavatelů z našeho regionu a blízkého okolí. Zmrzlinové směsi vyrábíme z přesvědčení. Naše vášeň je motorem pro naše nápady, jejich vývoj a následné ruční zpracování. Vyrábíme tu nejpřírodnější směs pro točenou zmrzlinu v Česku, a to bez jakýliv kompromisů. Každé balení směsi a každá šarže, která opouští výrobnu, tento náš přísný závazek v detailu splňuje.

Životní prostředí

Abychom ušetřili opravdu hodně energie, využíváme kombinovanou výrobu elektřiny prostřednictvím solárních panelů a rekuperaci tepla. Naše obaly jsou vyrobeny ze zvláště ekologických materiálů a všechny suroviny, vyjma těch, které si umíme vypěstovat sami, nakupujeme za udržitelné ceny od prověřených dodavatelů.

Ruční výroba

Naše prémiová směs pro točenou zmrzlinu je připravována ruční metodou s velkou vášní, láskou a věnovaným časem. Ve výrobní manufaktuře pracují pouze certifikovaní mistři výroby. Nákup a kontrola kvality jsou naší nejvyšší prioritou a garantovanou firemní filozofií.

Odlišujeme se

Od nákupu surovin až po výrobu a dodání prémiové zmrzlinové směsi jsme prostě jiní než ostatní. To proto, že myslíme a pracujeme jinak. Produkt, chuť a velká porce zaujetí pro detail jsou vždy v popředí. Výsledkem je ta nejlepší točená zmrzlina ve Vašem okolí.

Spokojenost

Jsme si jisti, že si Vás naše čistá směs točené zmrzlina získá. Jsme tu vždy pro Vás a denně nabízíme 100% záruku spokojenosti produktů.

Dobrý dodavatel GELATOMAT

Jste restauratér nebo provozovatel zábavního areálu a rádi byste do svého sortimentu zařadili naši točenou zmrzlinu? Ať už jako základ pro vlastní, individuální deserty a zmrzlinové kreace nebo k nabídce zmrzlinových kornoutů nebo v kelímcích k prodeji s sebou? Rádi se staneme Vaším dodavatelem. Neskromně říkáme, že dodáváme tu nejlepší zmrzlinovou směs pro ty nejnáročnější zákazníky v Česku a na Slovensku!

Objednávka a doručení

Osobně Vám naši prémiovou zmrzlinovou směs značky PURO EXPRESS kamkoliv dovezeme nebo odešleme. Zeptejte se nás na příslušné náklady spojené s dopravou balení až k do Vaší provozovny nebo k Vašemu zákazníkovi ještě dnes. V současné době usilovně budujeme dealerskou a franchisovou síť pro pokrytí celé České republiky, která Vám, již brzy, může dodat i menší objednací množství zdarma nebo opravdu velmi levně.

Dodací lhůty

Objednávky přijaté do 12:00 jsou k Vám doručeny do maximálně dvou až tří pracovních dnů. Dodávky nejsou možné o víkendu a státní svátky.

Servis a poradenství

Chceme Vás nakazit naší vášní. Proto Vaše zaměstnance individuálně a kvalifikovaně systematicky a dlouhodobě školíme. Přenášíme na Vás smysl pro nadšení z práce s našimi produkty.

E-SHOP směsí v odkazu ZDE:

Máte-li zájem o odběr směsi prémiové točené zmrzliny značky PURO, vyplňte formulář níže