Kdo chce dělat to nejlepší gelato, potřebuje ty nejlepší suroviny! Proto řada ingrediencí, které užíváme pro naše vysoce kvalitní výrobky, pochází z našich sadů a keřů nebo od osvědčených a prověřených pěstitelů z regionu a blízkého okolí. Například čerstvá smetana a mléko, které dodávají naší mistrovské vanilce jedinečnou strukturu a zvláštní rozplývavost, nebo ovoce, které dává našemu gelatu přirozenou, nefalšovanou a s námi nezaměnitelnou chuť.

Životní prostředí

Abychom ušetřili opravdu hodně energie, využíváme kombinovanou výrobu elektřiny prostřednictvím solárních panelů a rekuperaci tepla. Naše obaly jsou vyrobeny ze zvláště ekologických materiálů a všechny suroviny, vyjma těch, které si umíme vypěstovat sami, nakupujeme za férové a udržitelné ceny od regionálních farmářů.

Řemeslná výroba

Naše gelato je připravováno tradiční italskou, ruční metodou s velkou vášní, láskou a věnovaným časem. V naší manufaktuře v Libechově pracují pouze certifikovaní mistři výroby. Nákup a kontrola kvality jsou naší nejvyšší prioritou a fylozofií.

Odlišujeme se

Od nákupu surovin až po výrobu a dodání gelata jsme prostě jiní než ostatní. To proto, že myslíme a pracujeme jinak. Produkt, chuť a velká porce zaujetí pro detail jsou vždy v popředí. Výsledkem je to nejlepší gelato pro to nejlepší v nás: Naše hosty.

Spokojenost
Jsme si jisti, že si Vás naše PURO gelato získá. Jsme tu vždy pro Vás, denně nabízíme 100% záruku spokojenosti všech našich produktů.

Objednávka a doručení

Osobně Vám naše gelato dovezeme vlastními vozidly do hodiny jízdy (nebo do 100 km) od výrobny v Libechově u Mělníka ve Středočeském kraji. Na delší vzdálenosti Vám všechny naše produkty zašleme externí, mraženou logistickou společností. Zeptejte se nás, prosím, předem na příslušné náklady spojené s dopravou k Vám. V současné době usilovně budujeme vlastní dealerskou a franchisovou síť pro pokrytí celé České republiky, která Vám, již brzy, může dodat i menší objednací množství zdarma nebo opravdu velmi levně. Děkujeme za Vaši trpělivost.

Fakturace podle hmotnosti: Neprodáváme vzduch

Naše gelato je možné objednat ve vanách (cca 4,3l), nebo válcových karapinách (cca 5,5l) nebo jako kelímky (460ml). Vzhledem k tomu, že ostatní prodejci vždy počítají vzduch v ceně při prodeji po litrech, hledali jsme tu nejférovější obchodní cestu. Naše gelato proto prodáváme pouze na váhu.

Objednací a dodací lhůty

Objednávky přijaté do 12:00 jsou k Vám doručeny do maximálně dvou pracovních dnů. U externích společností, s přepravou v hlubokém zamražení, nejdéle do tří pracovnch dnů. Dodávky nejsou možné o víkendu a státní svátky.

Zvláštní požadavky

V případě smluvně zajištěných odběrných minimálních množství je možnost námi omezené zápůjčky ledových truhel ke skladování, případně dlouhodobého pronájmu prodejních vitrín.

 
Druhy gelata najdete ZDE

Máte-li zájem o odběr řemeslného gelata značky PURO, vyplňte formulář níže